ARCHEER Bezdrôtové bluetooth Mikrofón Systém VHF Dual Kanály Ručné Micorphone Systémy Prenosné Spev Mixér Karaoke


Štítky: gooseneck mikrofón, audio mixer, felyby súprava mikrofónu, fotoaparát microfone, mic učiteľ, cx300, bluedio bluetooth mikrofón, dslr bezdrôtový mikrofón vysielač, externý mikrofón bluetooth, microphon.

€45.91 €59.62
 • Skladom
 • b120 • Štýl: Ručný Mikrofón
 • Polar Vzory: Uni directional
 • Súbor Typ: Zosilňovač Súpravy
 • Číslo Modelu: A95115
 • Názov Značky: LEORY
 • Komunikácia: Bezdrôtové
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Certifikácia: ŽIADNE
 • Použitie: Karaoke Mikrofón
 • Prevodník: Dynamický Mikrofón
 • Package: Áno

{infomodule}

ARCHEER bluetooth Bezdrôtový Mikrofón Systém Karaoke Stroj s 1/4" Mic Jack, VHF Dual Channel Ručné Karaoke Mikrofón Mini Prenosné Spev Mixér Bezdrôtový Mikrofón, Nastavený pre Svadobné Cirkev Strana

【 bluetooth & 3.5 MM Audio-in] vyzýva bluetooth 4.1 a umožní vám pripojenie k TV, telefón, prenášať hudbu bezdrôtovo na vzdialenosť 10m/33ft, čo je viac rozšírené ako iné. Extra 3.5 mm auxiliary input jack pre TELEVÍZOR, počítač, DVD a iné zariadenia bluetooth používať.

【 Karaoke Bezdrôtový Mikrofón] vyzýva Prísť s dual vreckové bezdrôtový mikrofón a prijímač. Kanál 2 mikrofóny a ako prijímač sa dá ľahko synchronizovať. 1/4" vstup pre mikrofón konektor pre extra mic, 3 spevákmi môže spievať spolu. Vrátane Mikrofónu A Vol, Mic B Vol, Externý Mikrofón Vol, hudbu na pozadí kontroly, ktorý je ideálny pre karaoke.

【 Vysoký Štandard Kvality Proti Hluku Riešenie] vyzýva Práci na VKV 200-280 MHz pevný frekvencia Signálu od šumu>95DB, Systematické Skreslenie

【 Široké použitie] vyzýva Až 80 nohy line-of-sight prevádzky rozsahu. Veľký ideálny pre Cirkev, deti vzdelávania, v rodine, karaoke, pre domácu zábavu, vonkajší svadby , koncerty a obchodných stretnutí, atď.

Špecifikácia:

Frekvenčný rozsah: VHF 200-280MHz

Prenos Sily: >10MW

Citlivosť Prijímača:

Zvuková Odozva: 50HZ-18KHZ(±3DB)

Zvukový Dynamický Rozsah: >95dB

Antény: Vstavané

Prevádzková Vzdialenosť: 10~30 M

Ako Ho Použiť

Režim Bluetooth:

1. Zapnutie napájania: slúži na Pripojenie napájania na mikrofón systém, vložte dve AA batérie, aby každý mikrofón a zapnite ho.

2. Pripojenie k zariadeniu: Vyhľadávanie Bluetooth model(X168) v telefóne, mobil alebo tablet a zápas. (Tento krok potrebný len vtedy, keď potrebujete hudbu na pozadí.)

3. Zosilniť zvuk: Nájsť reproduktor alebo zosilňovača ak sa chcete spojiť s mikrofónom systému cez audio kábel, robiť uistite sa, že audio kábel nosenie v "R+L OUT". ( oboch 3,5 mm & 6.35 mm audio kábel práce)

Poznámka:60%

1) Prosím, vyhľadávanie prijímačov' bluetooth model(X168) vo vašom prístroji a nepripájajte žiadne audio kábel do R+L V prístave pod Režim Bluetooth;

2) funkcia bluetooth je len pre vstupné zariadenia;

3) V ozvena režime maximálneho objemu môže len byť upravená tak, aby o 60% , inak tam bude hluk a ovplyvniť účinok.

Aux-v Režime:

1. Zapnutie napájania: slúži na Pripojenie napájania na mikrofón systém, vložte dve AA batérie, aby každý mikrofón a zapnite ho.

2. Pripojenie k zariadeniu: Zapojte jeden koniec 3,5 mm kábel usb k telefónu, tabletu, počítača, notebooku alebo iného zvukového zariadenia a druhý koniec do R+L konektor prijímača. Robiť uistite sa, že audio kábel nosenie v "R+L V". (Tento krok potrebný len vtedy, keď potrebujete hudbu na pozadí.)

3. Zosilniť zvuk: Nájsť reproduktor alebo zosilňovača ak sa chcete spojiť s mikrofónom systému cez audio kábel, robiť uistite sa, že audio kábel nosenie v "R+L OUT". ( oboch 3,5 mm & 6.35 mm audio kábel práce)

Ako sa vyhnúť rušeniu

1. Prosím, nepoužívajte mikrofón, ktorým čelí prijímač príliš blízko, aby sa zabránilo hluku rušenie.

2. Prosím, majte na prijímač preč z kovu alebo akéhokoľvek digitálneho zariadenia (ako sú počítače, mobilné telefóny, atď.) možným zdrojom rušenia.

3. Prosím, nie klapka mikrofón hlavu s ručnou, alebo by byť poškodený.

4. Doporučujeme použiť penu kryt na lepšie spev skúsenosti.

Čo Môžete Získať

1 x Mikrofón, Prijímač,

2 x Ručné Bezdrôtové Mikrofóny,

1 x 6.35 mm Audio Kábel,

1 x Napájací Kábel,

1 x anglický Manuál


Napísať recenziu

Súvisiace produkty