Druhá generácia 7-v-1 ručné elektronické výška nadmorská výška meter Výškomer, Teplomer vonkajší rybársky tlak nástroja


Štítky: merač rýchlosti vetra, výškomer, teplomer, qfp32, sunroad hodinky, hud, analógové barometer, tlak mini, programátor tqfp32, microcontroler atmega328p, merač rýchlosti.

€12.97 €15.82
  • Skladom
  • b35  • Číslo Modelu: Výška nadmorská výška tlak nástroj, výškomer, teplomer
  • Funkcia: digitálny výškomer
  • Feature2: Elektronický Kompas
  • Názov Značky: aneng
  • Feature1: Výškomer

Odrážky:

1、7-v-1 Funkcia: Digitálny výškomer s digitálnym tlak, predpoveď počasia, čas, kalendár, teplomer a podsvietenia.

2、Pohodlnejšie: druhá generácia revidovaná verzia, zrušená kompas (pôvodne jednoduché merať a chyba je trochu veľký), zvýšené zobrazenie na výšku, nadmorská výška sa teraz meria 2 minút po naštartovaní.Pôvodne zadaný ručne, s historické nadmorská výška tlaku záznam, môžete uložiť až na 256 záznamov.

3、Výškomer: -700 m do 9000 m (-2300 na výškou 2950 ft) rozsah merania (na výškomer môže byť použitý pre prvý test kalibrácie). 1 meter alebo 3 metre rozlíšenie.

4、Predpoveď Počasia: Spustenie predpovedať počasie v nasledujúcich 12 až 24 hodín, efektívny dosah je 30~50 KM.

5、Pre Vonkajšie: Určené na vonkajšie použitie, je ideálne prenosné zariadenie pre všetky druhy outdoorových aktivít. Keď stlačíte ktorékoľvek tlačidlo kedykoľvek, poskytne vám s podsvietením.

Funkcie:

1. 7-in-1 Funkcia: Digitálny výškomer s digitálnym tlak, predpoveď počasia, čas, kalendár, teplomer a podsvietenia.

2. Druhá generácia revidovaná verzia, zrušená kompas (pôvodne jednoduché merať a chyba je trochu veľký), zvýšené zobrazenie na výšku, nadmorská výška sa teraz meria 2 minút po naštartovaní.Pôvodne zadaný ručne, s historické nadmorská výška tlaku záznam, môžete uložiť až na 256 záznamov.

3. Výškomer: -700 m do 9000 m (-2300 na výškou 2950 ft) rozsah merania (na výškomer môže byť použitý pre prvý test kalibrácie). 1 meter alebo 3 metre rozlíšenie.

4. Spustenie predpovedať počasie v nasledujúcich 12 až 24 hodín, efektívny dosah je 30~50 KM.

5. Určené na vonkajšie použitie, je ideálne prenosné zariadenie pre všetky druhy outdoorových aktivít. Keď stlačíte ktorékoľvek tlačidlo kedykoľvek, poskytne vám s podsvietením.

Popis (cca.):

Názov: Vonkajšie Výškomer

Materiál: ABS

Spustenie predpovedať počasie v nasledujúcich 12 až 24 hodín, efektívny dosah je 30~50 KM

Historické výškový rekord: 256pcs záznam

Teplomer: Celzia / Stupeň Fahrenheita formát

Hodiny: 12-alebo 24-hodinový formát

Kalendár podsvietenie

Úspora energie dizajn

Automatické merania výšky na štarte

Veľkosť: 9*5*2cm/3.54*1.97*0.79 v

Hmotnosť: 100 g

Batéria: Použiť dve 3A batérie (Č. 7)

Balenie: blister karty

Zoznam:

Výškomer (bez batérie),*1

Lano*1

1. DOPRAVA PO CELOM SVETE. (S výnimkou niektorých krajín, a APO/francúzskej polynézie)2. Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie.3. My len loď na potvrdenej objednávky adresy. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu.4. Obrázky uvedené nie sú skutočné položky a sú pre referenčné účely.5. SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky. Tranzitné časy sa môže líšiť, a to najmä počas prázdnin.6. Ak ste nedostali vašu zásielku do 30 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovať zásielky a dostať späť k vám čo najskôr odpoveď. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka!7. Vzhľadom na stav skladu a časové rozdiely, sme sa vybrať na odoslanie položky z nášho prvého k dispozícii sklad pre rýchle dodanie.

1. 12 mesiacov Výrobcu obmedzená Záruka za chybné položky (s výnimkou položiek, poškodené a/alebo zneužité po prijatí). Príslušenstvo sa dodáva s 3-mesačná záruka.2. Chybný tovar MUSÍ BYŤ oznámené a vrátil sa do záručnej doby (a v pôvodnom obale, ak je to možné). Musíte povedzte nám, čo vada, a povedzte nám vaše číslo objednávky. NIE SME OPRAVIŤ ALEBO VYMENIŤ POLOŽKY S UPLYNUTOU PLATNOSŤOU ZÁRUKY.


Jose Garcia0
2020-09-05
4/5
История давления отображается по дням, графика нет. Калибровки давления нет. Для рыбаков не удобный гаджет. Продам в Москве. Доставка относительно быстрая.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty