8Bitdo SFC30 Pro Bezdrôtové Bluetooth Gamepad Radič Dual Klasický Ovládač pre iOS Android Gamepad PC Mac PRO SN30


Štítky: ovládanie sn30, gamepad ipega, 8bitdo, sf30, joypad ovládač android, wii, 8bitdo sn30, ovládač, de ovládač, 8 bitdo bluetooth.

€27.08
 • Skladom
 • b393 • Dodacie Lehoty: 1-3days pracovných dní
 • Na Sklade: Áno
 • Kompatibilné Značka/Model: ŽIADNE
 • Package: Bublina taška+Tvrdý papier box
 • Sledovacie Číslo: Registrovaný sledovacie číslo
 • Názov Značky: HeroAngel
 • Min: 1PCS
 • miesto pôvodu: ShenZhen, Čína
 • Kompatibilný Model: 8Bitdo SF30 Pro/SN30 Pro Bluetooth Gamepad Bezdrôtový Herný ovládač
 • Funkcia: 8Bitdo SF30 Pro/SN30 Pro Bluetooth Gamepad Bezdrôtový Herný ovládač
 • QC: 100% Reálne Testované po jednom
 • Číslo Modelu: 8Bitdo SF30 Pro/SN30 Pro Bluetooth Gamepad Bezdrôtový Herný ovládač

8Bitdo SFC30 Pro Bezdrôtové Bluetooth Gamepad Radič Dual Klasický Ovládač pre iOS Android Gamepad PC Mac SN30 PRO Kompatibilný Model : 8Bitdo SFC30 Pro Bezdrôtové Bluetooth Gamepad Radič Dual Klasický Ovládač pre iOS Android Gamepad PC Mac SN30 PRO Záruka na 6months Balenie Bublina tašky,pevný rámček Dodacia lehota Do 1-3 pracovných dní po zaplatení potvrdenie Kontroly Kvality : Testované výborne jednu po našich QC pred odoslaním tiež máme všetky náhradné diely pre video hry . 1. Kompatibilné pre Prepnutie/ IOS/Android/Windows/MacOSX 2. Gamepad pre SFC30/SNES30 3. Prosím, vyberte si správne potrebujete 4. Ak neviete, ako sa spojiť so konzoly pre switch, prosím, kontaktujte nás. Záruka pre 6months Balenie Bublina tašky,pevný rámček Dodacia lehota Do 1-3 pracovných dní po zaplatení potvrdenie Kontroly Kvality : Testované výborne jednu po našich QC pred odoslaním tiež máme všetky náhradné diely pre video hry . 1. Kompatibilné pre Prepnutie/ IOS/Android/Windows/MacOSX 2. Gamepad pre SF30 Pro/SN30 Pro 3. Prosím, vyberte si správne potrebujete 4. Ak neviete, ako sa spojiť so konzoly pre switch, prosím, kontaktujte nás. Špecifikácia : Nové vylepšené. Pre 8Bitdo SF30 Pro/SN30 Pro bezdrôtová herný ovládač, s klasický D-pad a tlačidlo rozloženie, pripomína vám retro 8-bit herné konzoly z 80 a 90 rokov. Na 8Bitdo SF30 Pro/SN30 Pro bezdrôtové Bluetooth herný ovládač funguje s vaším telefónom môžete hrať aplikácie pomocou herný ovládač s reálnymi hmatové vstup. To tiež podporuje pre Windows, Android, macOS, pre Nintendo Prepínač. 8Bitdo SF30 Pro/SN30 Pro bezdrôtová herný ovládač je najlepšie pre boj, streľba akcie a emulátor hry. Funkcie: - Retro dizajn, originálne stlačení tlačítka, rovnaké dotyk, rovnaký pocit. - Aktualizovateľný firmware pre funkciu rozšírenia. - Akustické vibrácie a pohybové ovládanie, vstavaný gyroskop a triaxial akcelerometer, priniesť viac realistické herné pôžitok. - Klasické krížové tlačidlo a štyri rameno-tlačidlo dizajn. - Podporovať vlastné tlačidlo turbo funkcia. - Podporovať aj bezdrôtových a káblových spojov, 2 umožňuje hráčom hrať naraz. - Pracovné režimy: pre X-vstup, D-vstup, Mac režim a pre Nintendo Prepnúť režim. - Podpora pre Windows, macOS, Para, Android a pre Nintendo Prepínač. Nie je potrebné jailbreak alebo root! - Vstavaná 500mAh Li-on batéria pre 16 hodín nepretržitého hracieho času. Obsah balenia: 1 x Bezdrôtový ovládač, 1 x USB Kábel 1 x Príručka pre Používateľa SF30 PRO:


GamerMokuba
2020-09-28
5/5
RAS, compliant product and for once on AliExpress, the box is in perfect condition! Very good packaging, serious seller, I highly recommend it.
Jeffnjan60
2020-12-02
5/5
Perfect!
Danieliraq
2020-11-15
5/5
Very accurate and excellent construction

Napísať recenziu

Súvisiace produkty