Krill Olej Omega-3 Mastné Kyseliny-EPA-DHA Astaxanthin Soft-Gél Extrakt, Prášok Festival Lesk Zlepšuje Stav Pokožky .


Štítky: halo nechtov prášok, úžasné pokožky, prášok kyseliny kojico, olej omega 3, omega replika hodinky, dlaždice, omega hodinky, rybí olej omega, telo gel, glitter, vysoká omega 3.

€19.53 €21.69
  • Skladom
  • b582  • Druh: lesk
  • Zložka: Krill olej Omega-3 mastné kyseliny extrakt, prášok
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Použitie: Telo
  • Číslo Modelu: Telo Lesk
  • Množstvo: 999
  • NET WT: 100 g-1000 g

Popis produktu Krill sú malé, krevety, ako kôrovcov o 2 palce (5 cm) dlhé. Sú uvedené v studených moriach sveta. Ako potravinový zdroj, krill sú často vnímané ako palivo, ktoré podporuje morské ekosystémy Zeme. Krill olej je extrakt pripravený z druhov Antarktída krill, Euphausia superba. Dva z najdôležitejších zložiek v krill olej sú omega-3 mastných kyselín podobných tým v rybí olej, a fosfolipidov-odvodené mastných kyselín (PLFA), hlavne fosfatidylcholín. Antarktída krill olej je extrahovaný z čistého Antarktída krill o ultra-nízka teplota ťažby. Cez prísne výrobné proces, sušenie, ťažby, filtrácia, separácia, čistenie, koncentrácia, zdokonaliť,je prirodzené zdravie, potraviny darčeky pre človeka.

Produ ct funkcia * použitie Výrobku 1. Krill Olej Je Bohatý Na Omega-3 Mastné Kyseliny. Krill olej je bohatým zdrojom omega-3 mastných kyselín, a tak zdieľa rovnaké výhody omega-3. Ako krill olej je zviera založené , omega-3 mastné kyseliny v oleji sú EPA a DHA; na rozdiel od rastlín založené zdroj omega-3, ktoré sú bohaté na ALA mastných kyselín. Uznané zdravotné výhody omega-3: -zabraňuje kardiovaskulárne ochorenia, podporuje zdravé srdce; -zvyšuje poznanie vrátane pamäť a koncentráciu; -pomáha udržiavať kĺby pružné; -podporuje zdravé pečene; -zlepšuje stav pokožky, pomáhajú udržať to bezchybné; -pomáha stabilizovať náladu; -u žien, krill olej môže pomôcť s príznakov PMS; -krill olej omega-3, môže pomôcť znížiť hladinu cholesterolu ... 2. Krill Olej Je Antioxidant. Krill olej doplnky sú často predávané ako antioxidant. Antioxidanty pomáhajú neutralizovať škodlivé účinky voľných radikálov. Známy ako oxidačného stresu, škodlivých účinkov voľných radikálov vytvorených k negatívnym vedľajším produktom metabolizmu môže spôsobiť nestabilný oxidovaného molekúl k poškodeniu buniek. Antioxidanty pomáhajú neutralizovať voľné radikály a zníženie oxidačného stresu v organizme. Krill olej obsahuje dôležitý antioxidant nazývaný astaxanthin; na rozdiel od rybí olej, ktorý je ďalším bohatým zdrojom omega-3 . 3. Krill Olej môže znížiť Vysokú hladinu Cholesterolu. Štúdia uverejnená v Alternatívnej Medicíne Recenziu preskúmať 120 ľudí s hyperlipidemia, ktorí dostali denná dávka 2-3 g krill olej, 1-1.5 g krill olej, rybí olej (obsahuje 180 mg EPA a 120 mg DHA), alebo placebo. Krill olej dávky boli závislé na body mass index (BMI). Krill olej (1-3 g denne) bolo zistené, že pre efektívne zníženie celkového cholesterolu, LDL cholesterolu a triglyceridov a zvýšenie HDL cholesterolu v porovnaní s rybím a placebo. 4. Reumatoidná Artritída. Štúdia v Journal of the American College of Nutrition preskúmať krill olej (300 mg denne) v porovnaní s placebom, a zistil, že suplementácia 30 dní s krill olej bol účinný na zníženie príznakov reumatoidnej artritídy a C-reaktívny proteín (a marker zápalu). Konkrétne, tam bol 20.3-28.9% príznak zníženie (hodnotené WOMAC) a 31.6% menej záchranné lieky použitie. 5.Predmenštruačný Syndróm. Štúdia uverejnená v Alternatívnej Medicíne Preskúmaní sa zistilo, že 1 g krill olej dvakrát denne po dobu 90 dní za následok významné zníženie PMS symptómy merané v dňoch 45 a 90 oproti skupine, ktorá dostala rybí olej.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty