Domáce Fitness Športové Vytiahnuť Bar Power Ball Podržte Rukoväť Výkon Zariadenia pre Ramena, Svaly Chrbta Grip Silový Tréning posilňovacia


Štítky: fit vybaviť, telocvičňa machin, bar telocvični, dip stanice bar, bar trakcie, dvere cvičenie, paralettes fitness, bar vytiahnuť, domyos multi gym, jenga veže.

€18.21 €26.01
  • Skladom
  • b722  • Číslo Modelu: Fitness vybavenie
  • Aplikácia: Horizontálny Pruh Tréner

Funkcie:

Ak máte nadácia pre odborné vzdelávanie, máme viac ťažké drevené gule, nerezové oceľové guľôčky, ktoré si vyžadujú väčšiu priľnavosť v ťahu a vyššie rameno sily. Ak máte akékoľvek potreby, kontaktujte nás, prosím, ďakujem

1.Fitness zariadenia je jednoduchá inštalácia. To môže byť inštalovaný v telocvični, doma, vonku terasa.

2.Rukoväť bar sa používa na hlavné cvičenie paží, prst sily, zápästie sily, brušné svaly,vhodné pre fitness zariadenia, športové trendy, fitness a body, bojové umenia, sebaobranu.

3.Priemer drevený bar je 45mm/1.77 in. Je vyrobená z bukového materiálu a má silné uchopenie. Lopta Priemer: 7.2 cm 9.7 cm , hodí sa na bežné & mužov ruky.

4.Diely sú vyrobené z 304 materiálu, ktorý je anti-korózne a anti-hrdza, Č. 7 prameň háčik je silná a odolná.Na popruhu je vyrobený z Nylonu, všetky tieto hardwaremakes a ich spoje sú ťažké a robustné, viac než dostatočný.

5.Obtiažnosť: Plastová guľa, vhodná pre začiatočníkov, 7.2 cm


Napísať recenziu

Súvisiace produkty